Ankara Dans Bale Müzik Plates
Dans

Düğün Dansı

Düğün dansını öğrenme sırasında gerçekleştirilen fiziksel aktiviteler beden sağlığınız açısından önemlidir. Bunun yanı sıra sosyal hayatınıza da farklı bir renk gelmiş olacaktır. Düğün dansı eğlenceli bir aktivite olmasının yanı sıra, fiziksel ve mental olarak fit olmanızı sağlar. Özgüveninizin gelişimine yardımcı olur.

Her yerde ve her durumda dans etmek mümkündür. Fakat düğün dansı ve onun bıraktığı izler bir ömür sizinle birlikte olacaktır. Bu sebeptendir ki bu dans çok önemli bir yer tutar ve bu güzel gününüze güzellikler katar..

Hiç şüphesiz "ilk dans" geleneği tarih boyunca devam etmiş ve düğünün en önemli parçası olmuştur. Bu günü daha anlamlı ve unutulmaz kılmanız için işte size bir şans.

bySANAT Dans Bale Pilates Müzik Merkezi Mahatma Gandi Cad. No: 26/1 GOP, Çankaya / Ankara, T: (312) 491 84 42, info@bysanat.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar yazılar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2011
Web tasarım Web Tasarım